Eesti Lihaveisekasvatajate Seltsi suvepäevad

3-4. juunil kogunesid peaaegu et Eestimaa keskpunkti – Toosikannu Puhkekeskusesse – lihaveisekasvatajate aktiivsem kogukond, et teha kokkuvõtteid möödunust ja arutada edasisi plaane ning lihtsalt lõbusalt aega veeta.

PÄEVAKAVA oli mitmekesine ja kuulamist kuumadeks pärastlõunasteks tundideks hubases varjulises katusealuses küllaga. Iga ettekandega kaasnes ka omavaheline arutelu ja küsimused said koheselt vastused.

Kangemad käisid järves kaladega võidu ujumas, seltskonnad kogunesid, et arutada aktuaalseid teemasid – silotegu, loomade müük, poegimised, pullid jne jne. Oli ka saunahuvilisi. Erilise tähelepanu osaliseks sai ka sünnipäeva pidav ETKÜ lihaveiste peaspetsialist Ilmar Kallas. Veelkord palju õnne!

Anguse klubi aktiivsem seltsknd oli ka kenasti kohal ja muljetati nii Portugalis toimunud Euroopa Anguse Foorumi muljeid, kui peeti näituseloomade plaane. Aga kuulda sai, et suuremaks planeerimiseks alles läheb – Portugalist tuldi koju uudisega, et Euroopa Anguse Foorum 2018 toimub Eestis! Järgmisel aastal toimub World Angus Forum ja seda Inglismaal.

Õhtu tõmbas käima bänd Tants`n Trall, kes tantsitas lihaveisekasvatajaid meeleolukalt varajaste hommikutundideni. Mõned eriti tublid jaksasid veel järgmisel hommikulgi sportliku joonega jätkata. Murumängude saatel tõmmati suvepäevade otsad kokku ja kõik kulgesid õdusas meeleolus kodutoimetuste juurde tagasi, et aasta pärast jälle kohtuda.

File_004 (4)